Toernooi historie

Het International Flower Bulb Tournament is een initiatief van twee leden van de Hillegomse Tennisclub, Nico Tromp en Wim van Eeden en is voor de eerste keer in 2002 georganiseerd. Dankzij de grote inspanningen van Nico en Wim en met de hulp van vele enthousiaste vrijwilligers is dit toernooi gedurende de afgelopen jaren uitgegroeid tot een zeer succesvol tennisevenement dat uniek is voor Hillegom en de Duin- en Bollenstreek. Jan Siemerink, voormalig Top 20 speler van de ATP ranglijst treedt op als toernooiambassadeur.

Resultaten 2002 t/m 2015:

Winnaars Jongens enkelspel Jongens dubbelspel
2002 Jimmy Schneider (Ned) Jimmy Schneider / Thimo van der Lecq (Ned)
2003 Andreas Eichenberger (Zwi) Christian Bergh / Mats Doving (Nor)
2004 Thiemo de Bakker (Ned) Ravid Hezi / Victor Kulick (Isr)
2005
Michiel Antheunis (Bel) Nikolas Zogaj / Kristof de Leeuw (Bel)
2006
Thomas Schoorel (Ned) Thomas Schoorel / Roy Bruggeling (Ned)
2007
Thomas Knights (GBr) Tim van Terheijden / Bart Brons (Ned)
2008 David Thomson (GBr) Kevin Noordermeer / David Pel (Ned)
2009
Lewis Burton (GBr) Joan Benaiges Blasco / Luca Margaroli (Spa / Zwi)
2010
Kaichi Uchida (Jap) Kazuma Kawachi / Soichiro Moritani (Jap)
2011 Pavel Staubert (Cze) Max de Vroome / Henrique Sousa (Ned / Por)
2012 Robert Constantinovici (Rou) Ken Onishi / Jumpei Yamasaki (Jap)
2013 Yusuke Takahashi (Jap) Bogdaqn Bobrov / Andrew Watson (Rus / GBr)
2014 Giovanni Fonio (Ita) Vit Kopriva / Lukas Vejvara (Cze)
2015 Yusuke Takahashi (Jap) Yuta Shimizu (JPN) / Yusuke Takahashi (JPN)
2016 Jesper de Jong (NED) Jesper de Jong (NED) / Alexander Maarten Jong (NED)
Winnaars Meisjes enkelspel Meisjes dubbelspel
2002 Michaëla Krajicek (Ned) Michaëla Krajicek / Claire Lablans (Ned)
2003 Marina Cossou (Fra) Stephanie Herz / Efrat Zlotikamin (Ned / Isr)
2004 Noémie Scharle (Fra) Melissa Ravestein / Steffie Weterings (Ned)
2005 Anouk Tigu (Ned) Anouk Tigu / Marlot Meddens (Ned)
2006 Ina-Patricia Zimmermann (Dui) Alenka Hubacek / Nicole Smith (Aus / Can)
2007 Quirine Lemoine (Ned) Quirine Lemoine / Joany Pontjodikromo (Ned)
2008 Bernice van de Velde (Ned) Paula de Man / Bernice van de Velde (Ned)
2009 Katja Milas (Kro) Karyna Alesha / Natallia Vavulina (WRu)
2010 Jade Suvrijn (Fra) Marine Partaud / Valeria Patiuk (Fra / Isr)
2011 Kelly Versteeg (Ned) Sofia Dmitrieva / Seraina Jaeger (Rus / Sui)
2012 Jazzi Plews (GBr) Lizette Cabrera / Priscilla Hon (Aus)
2013 Seone Mendez (Aus) Katharina Gerlach / Tamara Kupkova (Dui / SK)
2014 Kimika Sakata (Jap) Anastasia Rentouli / K. Yemelyanenka (Gre / Blr)
2015 Mai Hontama(JPN) Ayumi Miyamoto (JPN) / Japan Kimika Sakata (JPN)
2016 Miranda Ramirez (USA) Daevenia Achong (NED) / Miranda Ramirez (USA)

Winnaar Nico Tromp Trophy

2006 Lesley Kerkhove (Ned)
2007 Quirine Lemoine (Ned)
2008 David Thomson (GBr)
2009 Thomas Gloudemans (Ned)
2010 Jade Suvrijn (Fra)
2011 Fabian van der Lans (Ned)
2012 Ken Onishi (Jap)
2013 Seone Mendez (Aus)
2014 Giovanni Fonio (Ita)
2015 Tom Moonen (Ned)
2016